Video Background (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།
