Video Background (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Value
el: Αξία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Position
el: Θέση

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Examples
el: Παραδείγματα
