Video Background (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Settings
es: Configuración

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Volume
es: Volumen

en: Example
es: Ejemplo

en: Loop
es: Bucle

en: Position
es: Posición

en: Visibility settings
es: Opciones de visibilidad

en: Examples
es: Ejemplos

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Muted
es: Silenciado
