Video Background (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Settings
hr: Postavke

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Position
hr: Pozicija

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti
