Video Background (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Example
jv: Contoné

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Examples
jv: Contoné
