Video Background (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Examples
kn: ಉದಾಹರಣೆಗಳು
