Video Background (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Example
lv: Piemērs

en: Loop
lv: Cilpa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Examples
lv: Piemēri

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana
