Video Background (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Examples
ne: उदाहरण
