Video Background (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Example
oc: Exemple

en: Loop
oc: Bocla

en: Position
oc: Posicion

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Examples
oc: Exemples
