Video Background (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: False
th: เท็จ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Visibility settings
th: ตั้งค่าการแสดงผล

en: Examples
th: ตัวอย่าง
