Video Background (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Settings
uk: Налаштування

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Volume
uk: Об'єм

en: Example
uk: Приклад

en: Loop
uk: Цикл

en: Position
uk: Позиція

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Examples
uk: Приклади

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Muted
uk: Приглушено
