Video Background (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Loop
ar: حلقة

en: Position
ar: الوضع

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Examples
ar: أمثلة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
