Video Background (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું
