Video Background (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: False
mn: Худал

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд
