Video Background (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Settings
mr: संरचना

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Example
mr: उदाहरण

en: Position
mr: स्थान
