Video Background (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Volume
pl: Głośność

en: Example
pl: Przykład

en: Loop
pl: Pętla

en: Position
pl: Pozycja

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Examples
pl: Przykłady

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: CSS selectors (one per line).
pl: Selektory CSS (jeden w linii).

en: Muted
pl: Wyciszone
