Video Background (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Position
sl: Položaj

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti
