Video Background (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Settings
be: Налады

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці
