Video Background (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Example
cs: Příklad

en: Position
cs: Pozice

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: Examples
cs: Příklady

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky
