Video Background (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Volume
sk: Objem

en: Example
sk: Príklad

en: Position
sk: Pozícia

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Examples
sk: Príklady
