Video Background (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Example
tr: Örnek

en: Loop
tr: Döngü

en: Position
tr: Konum

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: Examples
tr: Örnekler

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Muted
tr: Sessiz
