Video Background (8.x-1.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط
