Video Background (8.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Position
am: ቦታ
