Video Background (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Position
cy: Lleoliad
