Video Background (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Example
eu: Adibide

en: Position
eu: Kokapena

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Examples
eu: Adibideak
