Video.js (HTML5 Video Player) (3.1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Not found
et: Ei leitud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Muted
et: Vaigistatud
