Video.js (HTML5 Video Player) (3.1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Not found
hu: Nem található

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Preload
hu: Előtöltés

en: Muted
hu: Némított
