Video.js (HTML5 Video Player) (3.1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Muted
pl: Wyciszone
