Video.js (HTML5 Video Player) (3.1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Media
pt: Mídia

en: Loop
pt: Laço

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Muted
pt: Silenciado
