Video.js (HTML5 Video Player) (3.1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Preload
ug: ئالدىن ئوقۇش
