Video.js (HTML5 Video Player) (3.1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Loop
uk: Цикл

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Show controls
uk: Показує панель керування

en: Preload
uk: Попереднє завантаження

en: Muted
uk: Приглушено
