Video.js (HTML5 Video Player) (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Show controls
vi: Hiện điều khiển

en: Preload
vi: Nạp trước
