Video.js (HTML5 Video Player) (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky
