VideoJS Mediablock (2.2.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Audio
oc: Àudio

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Local
oc: Locale

en: About
oc: A prepaus
