VideoJS Mediablock (2.2.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Topics
vi: Chủ đề

en: Local
vi: Cục bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Remote
vi: Bỏ
