VideoJS Mediablock (2.2.6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད
