VideoJS Mediablock (2.2.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Tags
hi: उपनाम

en: Audio
hi: आवाज

en: Topics
hi: विषय

en: Video
hi: वीडियो

en: About
hi: के बारे में
