VideoJS Mediablock (2.2.7) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Local
kn: ಸ್ಥಳೀಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Remote
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕು
