Vidstack Player (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Custom URL
ca: URL personalitzada

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
