Vidstack Player (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Custom URL
da: Brugerdefineret URL

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Muted
da: Dæmpet
