Vidstack Player (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: yes
el: ναι

en: hidden
el: κρυφό

en: no
el: όχι

en: Media
el: Μέσα

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
