Vidstack Player (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: yes
gl: si

en: hidden
gl: oculto

en: no
gl: non

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Custom URL
gl: URL personalizada

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
