Vidstack Player (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: yes
nl: ja

en: hidden
nl: verborgen

en: no
nl: nee

en: Loop
nl: Lus

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: visible
nl: zichtbaar

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Autoplay: %autoplay
nl: Automatisch afspelen: %autoplay

en: Muted: %muted
nl: Gedempt: %muted

en: Muted
nl: Gedempt

en: Show playback controls
nl: Afspeeltoetsen tonen

en: Playback controls: %controls
nl: Afspeeltoetsen: %controls
