Vidstack Player (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: yes
pl: tak

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: no
pl: nie

en: Loop
pl: Pętla

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: visible
pl: widoczny

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem

en: Playback controls: %controls
pl: Elementy sterowania odtwarzaniem: %controls
