Vidstack Player (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: yes
fa: بله

en: hidden
fa: مخفی

en: no
fa: خیر

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Custom URL
fa: آدرس URL سفارشی

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
