Vidstack Player (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: yes
ar: نعم

en: hidden
ar: مخفي

en: no
ar: لا

en: Media
ar: ميديا

en: Loop
ar: حلقة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول

en: visible
ar: ظاهر

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
