Vidstack Player (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: yes
hu: igen

en: hidden
hu: rejtett

en: no
hu: nem

en: Media
hu: Média

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: About
hu: Leírás

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: visible
hu: látható

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Autoplay: %autoplay
hu: Automatikus lejátszás: %autoplay

en: Loop: %loop
hu: Ismétlés: %loop

en: Muted: %muted
hu: Némított: %muted

en: Muted
hu: Némított

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése

en: Playback controls: %controls
hu: Lejátszás vezérlők: %controls
