Vidstack Player (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: yes
lt: taip

en: hidden
lt: paslėptas

en: no
lt: ne

en: Loop
lt: Ciklas

en: About
lt: Apie

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
