Vidstack Player (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: yes
lv: jā

en: hidden
lv: slēpts

en: no
lv: nē

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
