Vidstack Player (1.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
